In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Inginer profil mecanic

Denumirea Postului:INGINER PROFIL MECANIC

Cerinte:
-          absolvent de facultate profil mecanic sau electromecanic;
-          limba engleza nivel mediu;
-          llimba germana constituie un avantaj;
-          cunostinte  proiectare 3D, Solid Edge, CAD;
-          capacitate de organizare a timpului si a proiectelor.

Responsabilitati:
-          modelarea 3D a montajului general si a constructiei metalice a transformatorului;
-          intocmirea de desene de executie a ansamblului;
-          calcularea si proiectarea transformatoarelor in conformitate cu cerintele clientului;
-          oferirea de suport si consiliere pentru departamentele interne;
-          intocmirea de rapoarte  si documente specifice;
-          utilizarea urmatoarele programe: Solid Edge (3D), Citrix, Draft sight (2D).

Beneficii:
-          pachet salarial motivant (salariu fix, tichete de masa, decontare transport pe Tursib, prime de Craciun, Paste si concediu);
-          posibilitatea dezvoltarii in cariera.