In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Electrician atelier conexiuni

Denumirea Postului: ELECTRICIAN PENTRU ATELIERUL CONEXIUNI

Cerinte:
-          seriozitate;
-          constiinciozitate;
-          spirit de echipa;
-          calificat in meseria de Electrician;
-          disponibil la lucru la inaltime;
-          cunoasterea unor limbi straine internationale reprezinta un avantaj;
-          cunoasterea desenului tehnic si schemelor electrice.

Responsabilitati:
-          executa conexiunile transformatoarelor de putere conform desenelor;
-          monteaza schele de conexiuni conform desenelor de executie;
-          asigura protejarea bobinelor inainte de executia conexiunilor;
-          executa impachetarea miezului magnetic;
-          executa lipituri tari si lipituri moi.

Beneficii:
-          pachet salarial motivant (salariu fix, tichete de masa, decontare transport pe Tursib, prime de Craciun, Paste si concediu);
-          posibilitatea dezvoltarii in cariera.